Aktuality

13.10.2020

Aktuality pro školní rok 2020/2021

Posted in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuality pro školní rok 2020/2021

Oznámení Ředitelství školy.

Ředitelství školy tímto oznamuje, že na dny 29. a 30.6.2020 vyhlašuje VOLNO ŘEDITELE ŠKOLY. Školní docházka ve školním roce 2019/20 bude ukončena vydáním vysvědčení dne 26.6.2020. Do tohoto data je nutné vypořádat veškeré záležitosti spojené s koncem školního roku (odevzdání učebnic, vypořádání finančních pohledávek,…). Vzhledem k současné, dobrovolné docházce žáků do školy, žádám žáky i zákonné zástupce, aby postupovali dle informací třídních učitelů. Všem děkuji za spolupráci i za vyhlášených mimořádných opatření. Mgr. Ladislav Klíma, ředitel

Posted in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oznámení Ředitelství školy.

Výsledek přijímacího řízení do Praktické školy dvouleté 2020.

listina přijímacího řízení

Posted in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledek přijímacího řízení do Praktické školy dvouleté 2020.

Zápis a přihlášky 2020

formulář

Posted in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis a přihlášky 2020

Jarní úklid Otavy

V sobotu 11. dubna vyrazila parta dětí na 8. ročník úklidu řeky Otavy. Na začátku dostali všichni účastníci krásná žlutá trička a přidělené úseky řeky, které měli čistit. Část účastníků prováděla i úklid na lodích, ale to jsme po předloňské koupeli s díky odmítli. Pytle na odpadky a rukavice nám dal opravdický vodník. Kromě běžného odpadu jsme našli i kuriózní kousky. Třeba staré kanape, nebo sadu zimních pneumatik. Po práci nás čekaly koláče, špekáčky a limonáda. Příští rok vyrazíme určitě zase.

Posted in Aktuality, Dětský domov - novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jarní úklid Otavy